sdl',k

Simgoon

شرکت سیمگون

آدرس: چهارمحال و بختیاری - شهرکرد - شهرک صنعتی - بهارستان پنجم - شرکت سیمگون

تلفن:33339598-038 , 33334142-038

تاریخچه شرکت سیمگون

گروه تولیدی صنعتی سیم گون فعالیت خود را از سال 1371 با تولید انواع قطعات خودرو شروع نموده و تاکنون موفق به تولید بیش از 60 نوع قطعه جهت نیاز صنعتی بازار و قریب به 30 قطعه جهت شرکت­های ساپکو، سازه گستر سایپا و غیره شده است و از آنجا که این گروه رسالت اصلی خود را تولید قطعات خودرو قرار داده پیاده ­سازی سیستم های تضمین و تولید قطعات با کیفیت برتر و قیمت نازلتر، با استفاده از فناوری روز فرهنگ کیفیت را به عنوان اهداف درازمدت در سر لوحه کار قرار داده است.

در این راستا با اخذ گرید B ساپکو، گرید B سازه گستر و اخذ گواهینامه بین الملل ISO/TS 16949 تعهد خود را در حرکت به سوی اهداف فوق به اثبات رسانیده و با افتخار اعلام می دارد سه سال متوالی بعنوان واحد نمونه استانی و در سال 1388 به عنوان واحد نمونه کشوری انتخاب گردیده و از دست ریاست محترم جمهوری لوح تقدیر و تندیس دریافت نموده است، امید است با گسترش دانش فنی پرسنل خود، همواره مسیر رشد و تعالی کشور گام بردارد.

نوع فعالیت

گروه تولیدی صنعتی سیم گون با بهره گیری از دانش و فناوری روز توانسته در زمینه تولید قطعات پرسی و شاسی گام بردارد و در این راستا از زنجیره گسترده پیمانکاران مانند (آبکاری، قالبسازی، عملیات حرارتی، رنگ الکترواستاتیک و غیره) استفاده مناسب را بعمل آورد. افزایش تولید از 2/000/000 به بیش از 3/400/000 قطعه حاکی از روند رشد گروه تولیدی صنعتی و استفاده بهینه از امکانات فرعی میباشد ضمن اینکه گسترش فضای تولیدی نشانگر علاقمندی مدیریت، جهت شکوفایی در بخش صنعت می باشد.

قالبسازی

واحد قالبسازی گروه، با در اختیار داشتن ماشین­های ابزار مانند فرز، تراش، سنگ مغناطیس قابلیت طراحی و ساخت انواع قالب های فلزی و پنل گیج را با برترین کیفیت دارد.

ساخت انواع قالب های پروگراسیو، گیج کنترلی و زمینه تولید قطعات بدنه و شاسی خود و جزء اهم فعالیتهای این واحد تولیدی می باشد.

پرسکاری

واحد پرسکاری مجموعه، با استفاده از دستگاههای پرس هیدرولیک از 60 تا 1000 تن و پرس ضربه ای از 20 تا 315 تن گستره بزرگی از تولید قطعات را به خود اختصاص داده است هماهنگی واحد پرسکاری و قالبسازی در جهت تعمیرات سریع قالبها باعث بالا رفتن شاخص OEE دستگاه ها و تجهیزات شده و همچنین اجرای تیم کالیبراسیون پرسها، تضمین بسیار عالی در کیفیت تولید قطعات ایجاد کرده است.

تضمین کیفیت

پیاده سازی تیم های تضمین کیفیت و مدیریت TQM زمینه ساز گذر مدیریت و ورود به رهبری گروه برای این مجموعه بوده است، آموزش پرسنل به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت و زمینه ساز گسترش فرهنگ کیفیت در سازمان شده به نحوی که با استفاده از ابزارهای کیفی مانند QFD, FMEA, SPC, MSAو DOE آدیت فرآیند و محصول فرآیندهای خود را تحت کنترل درآورده و با تهیه پرونده­های مهندسی براساس SQA خواسته های مشتریان را در زمینه تضمین کیفیت برآورده ساخته است در تمام فعالیتهای گروه جلب رضایت مشتریان و تحویل به موقع سرلوحه کار قرار گرفته است.

امید است با گسترش همکاری بین صنعتگران کشور و شناخت نقاط قوت، ضعف ضمن پوشش نقاط ضعف یکدیگر بر مشکلات موجود فائق آمده و آینده ای روشن را برای ایران عزیزمان مهیا سازیم.

واحد تحقیق و توسعه R&D

شرکت تولیدی صنعتی سیم گون با بررسی های کارشناسی از نقطه نظر تشکیلات سازمانی، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی، نیروی متخصص در جایگاهی است که توانایی لازم را برای فعالیت های تحقیقات توسعه ای دارا بوده در سال 1378 موفق به اخذ پروانه تحقیق و توسعه گردیده و در حال حاضر واحد R&D در این شرکت فعال می باشد.

ورود به سایت
پیوندهای مفید